Lama Plus výhradním distributorem značky E-Blue

Specializovaný distributor, společnost Lama Plus, získala kontrakt na designově laděné myši a další periferie a příslušenství značky E-Blue. Čím chce trh oslovit?

Lama Plus výhradním distributorem značky E-BlueLama Plus výhradním distributorem značky E-BlueV nabídce společnosti Lama Plus aktuálně naleznete kromě myší a klávesnic značky E-Blue také další počítačové příslušenství. Distributor má zalistovány 2 klávesnice, 27 myší, 5 čteček paměťových karet a 4 USB huby.

Lama Plus nově zařazené zboží charakterizuje jako produkty s unikátním stylem, kvalitním technickým provedením, přitažlivými obaly, svěžími barvami a fantastickým designem, a to za ceny „normálních myší“.

Myši E-Blue používají senzor Blue Wave, který má zaručit vysokou přesnost, plynulý pohyb a možnost pracovat na různých površích včetně skla.

Aktuální kolekce nabízí rozlišení snímačů myší v rozmezí 1 480 – 1 750 dpi (u herních myší až 2 400 dpi), uchovatelný nano USB přijímač, navíjecí kabel, dále modely, kde lze kabel i konektor uschovat přímo v myši, a modely s technologií šetřící baterie u bezdrátových myší či produkty vyráběné UV procesem.

Produktovým manažerem pro počítačové doplňky, multimédia a kabely je Petr Nesét. Kontakty na něj naleznete po přihlášení v profilu společnosti Lama Plus.

Distributor v oznámení dále resellery upozornil, že uvedení značky do prodeje je doprovázeno zaváděcí promo akcí a marketingovou podporou v podobě katalogů, bannerů a mailingů.

Zdroj: Lama Plus, ChannelWorld
Komentáře