Lama Plus rozšiřuje nabídku produktů Brother o tiskárny

Lama Plus jako autorizovaný distributor spotřebního materiálu Brother zařadila do svého portfolia další produkty. Co všechno naleznete v nabídce a u koho můžete poptávat?

Lama Plus rozšiřuje nabídku produktů Brother o tiskárnyLama Plus rozšiřuje nabídku produktů Brother o tiskárnyLama Plus vedle nabídky spotřebního materiálu pro tiskárny, multifunkční zařízení, faxy, tiskárny a popisovače štítků P-Touch nově nabízí popisovače štítků a vybrané modely laserových a inkoustových tiskáren a psacích strojů Brother.

Rozšíření kontraktu se vztahuje na Českou republiku i Slovensko. Aktuálně Lama na svém webu nabízí 5 inkoustových a 15 laserových tiskáren a multifunkcí, 1 psací stroj a 20 tiskáren samolepicích štítků.

Chceme našim zákazníkům usnadnit obchodování, a proto jsme se rozhodli vedle spotřebního materiálu do těchto zařízení zavést také přímo tiskárny a popisovače štítků P-Touch, aby zákazník nakoupil vše na jednom místě,“ uvedla v tiskovém oznámení produktová manažerka značky Brother  Kristina Mojáková ze společnosti Lama Plus.

Vedle výše zmíněných přístrojů Brother naleznou dealeři nově v sortimentu také razítka Brother včetně příslušenství. Distributor uvedl, že sortimentní nabídku Brother tak nyní tvoří téměř 400 položek.

Kontakty na Kristinu Mojákovou naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste). Dalšími autorizovanými distributory značky jsou ABC Data, AT Computers, SWS a Tech Data Distribution.

Zdroj: Lama Plus, ChannelWorldKomentáře