Lama Plus pro velkoformáty Epsonu

Lama Plus, specializovaný distributor spotřebního materiálu a počítačových doplňků, rozšířila autorizovanou distribuci náplní Epson také o spotřební materiál pro velkoformátové tiskárny. Distribuce je platná pro Českou i Slovenskou republiku.Náplně velkoformátových tiskáren Epson nyní můžete objednat u distributora Lama PlusKontrakt platí od 1. 4. 2009 v České republice i na Slovensku. V Lama Plus o značku pečuje jako produktový manažer Jan Bednařík. Jeho kontakty naleznete v online vyhledávači distributorů ChannelWorldu zde.

Lama Plus nabízí jako autorizovaný distributor dealerům spotřební materiál pro velkoformátové tiskárny již od dvou výrobců, a to Hewlett-Packard a nově právě Epson.

Autorizovanými distributory velkoformátových tiskáren Epson jsou eD system Czech a Tech Data Distribution. Spotřební materiál můžete zakoupit také u nich.

Lama Plus působí v Česku jako autorizovaný distributor výhradně spotřebního materiálu řady výrobců jako Hewlett-Packard, Canon, Epson, Lexmark, OKI, Brother, Verbatim nebo Imation. Svým partnerům nabízí také produkty dalších značek - např. Xerox, IBM, Minolta, Ricoh, Sharp, Kyocera či Toshiba. Distributor má výhradní distribuci baterií Polaroid, kompatibilních produktů Fullmark a Copygraph pro ČR a SR.

Specializovaný distributor se snaží na trhu odlišit rovněž vlastní produkční řadou počítačových doplňků a spotřebního materiálu značky Logo. Firma má své zastoupení také na Slovensku a v Polsku odkud zásobuje země Evropské unie i další státy Evropy (cca 15 zemí). Prezentaci a e-shop společnosti najdete tady. Pokud máte zájem o více informací o značce Logo, najdete je zde.Komentáře