Konkurence: Copytechnik servis KT získal status Canon Business Center

Canon CZ, výrobce v oblasti digitálního zpracování obrazu, oznámil, že Copytechnik servis KT se v rámci nového partnerského programu stal prvním partnerem s označením Canon Business Center. K čemu jej status opravňuje?Konkurence: Copytechnik servis KT získal status Canon Business CenterCertifikační úroveň Canon Business Center je určena pouze pro akreditované partnery, kteří se zaměřují na řešení s vysokou přidanou hodnotou ( MFP / software a profesionální služby) a prodávají pouze produkty a řešení Canon. Copytechnik servis KT s touto certifikační úrovní zastupuje Canon CZ v uvedeném regionu a zajišťuje veškeré služby spojené s prodejem produktů Canon. V České republice jí dosáhl jako jediný z partnerů.

Může tak plně využívat veškeré know-how společnosti Canon a má přístup ke všem zdrojům - marketingovým materiálům, k technické podpoře a odborným školením, seminářům a konferencím.

Značkou se partner může prokazovat u zákazníků a garantovat jí, že je plně akreditován a poskytuje v daném regionu služby Canonu na nejvyšší úrovni.

Zdroj: Canon CZKomentáře