Janus spustil projekt Akce pro školy

Janus spustil nový projekt zaměřený na oblast vzdělávání. Nabízí školám bezplatné zapůjčení multifunkčního zařízení Kyocera s tiskovým řešením MyQ. Jaké jsou možnosti pronájmu přes partnery a jak na něm můžete vydělat?MyQ

Janus nabízí partnerům možnost výhodně zakoupit řešení pro tisk a jeho správu. Tzv. KYOcentrum koupíte se slevou odvíjející se dle typu přístroje a dodáte ho do školního zařízení. Druhou variantou je zprostředkování pronájmu mezi Janusem a školou, za které vás distributor odmění jednorázovou provizí.

Řešení KYOcentrum umožňuje studentům, jejich rodičům a učitelům ve školách samoobslužný tisk, kopírování či skenování. Studenti si pouze dobíjí kredit, který postupně spotřebovávají na jednotlivé tiskové operace. Dobití kreditu je standardně možné u hospodářky školy nebo v sekretariátu v hotovosti, příp. brzy bude k dispozici i dobíjení kreditu na kartu v dobíjecím automatu.

Co nabízí KYOcentrum?

KYOcentrum zahrnuje tři produkty. Prvním je multifunkční zařízení Kyocera TASKalfa 250ci formátu A3 s bezpečnostními zámky na zásobníky papíru a toner. Druhou součástí je účtovací systém MyQ Business Pro 2.3, který je ovládán dotykovým LCD panelem tiskového stroje. Třetím produktem je systém financování, kdy škola za službu nic neplatí a může si nastavit na tisk vlastní marži. Jediným požadavkem je propůjčení vhodného místa na provoz stroje a volné kapacity na serveru.

K multifunkčnímu zařízení se pak uživatelé přihlašují přes MyQ Embedded Terminal svým osobním PINem nebo přiložením jakékoliv již zavedené ID karty – ISIC, Opencard či jiné technologie, např. pro registraci obědů, jízdenek, apod. Škole jsou účtovány náklady na tisk jednou měsíčně, a to dle výpisu o počtu vytištěných stran ze systému MyQ.

Další informace naleznete na webu distributora.

Zdroj: Janus, ChannelWorldKomentáře