Jabra představila nové produkty a hledá další partnery

Firma GN Netcom, výrobce náhlavních souprav značky Jabra, představila nedávno v Kodani nové produkty a upravila partnerský program. Jaká je strategie firmy a jak se zapojit do partnerského programu?

Jabra představila nové produkty a hledá další partneryRegistrovaní partneři nově získaly plný přístup do partnerského portálu a mohou využívat kompletní prodejní i marketingovou podporou. Jabra v Kodani představila novou řadu náhlavních souprav pro sjednocenou komunikaci (unified communications). Právě v náhlavních soupravách pro sjednocenou komunikaci vidí velký potenciál a podle odhadů společnosti tento trh brzy poroste a tím pádem porostou také prodeje náhlavních souprav určených pro tento typ komunikace.

Strategii Jabry potvrzuje analytická společnost IDC, která očekává výrazný růst trhu sjednocené komunikace. To je podle Jabry velká příležitost jak pro výrobce náhlavních soustav, tak pro systémové integrátory a resellery.

Právě pro řešení sjednocené komunikace představil výrobce nedávno sérii náhlavních souprav Jabra UC VOICE s modely 150, 250, 550 a 750 a profesionální náhlavní soupravu Jabra PRO 9450.

K zařízením pro sjednocenou komunikaci patří u Jabry také cestovní komunikátor Speak 410, který byl na trh uveden začátkem letošního roku.

Jabra chce rozšířit počet svých partnerů

Jabra vloni v srpnu spustila partnerský program WIN pro české resellery. V současné době má zájem rozšířit počet partnerů.  „Neustále hledáme nové partnery, zvláště v regionu východní Evropy, který je stále považován za rozvojový trh. Vidíme zde velký potenciál,“ uvedla pro ChannelWorld Nataša Perić, marketingová manažerka Jabry pro oblast východní Evropy.

V partnerském programu nabízí Jabra marketingovou i prodejní podporu, bezplatná on-line školení,  e-lerningové programy s možností získat certifikaci, technickou podporu k produktům, ochranu partnerů před dumpingovými cenami a další výhody.

Registrovaní partneři mohou od prvního října letošního roku využívat řadu výhod, které byly dříve otevřeny pouze vyšším stupňům partnerství. Registrovaní partneři nově získaly plný přístup do partnerského portálu a mohou také využívat kompletní prodejní i marketingovou podporou.

Do partnerského programu Jabry se můžete registrovat pomocí formuláře na stránkách jabra.cz. Partnerský program Jabry byl spuštěn před více než rokem a v současné době jej v České republice a na Slovensku využívá přibližně 500 firem.

Jak vypadají laboratoře Jabry v Kodani se můžete dočíst na sesterském webu PCWorld.cz.

Zdroj: ChannelWorld.czKomentáře