iiyama a AT Computers uvádí partnerský program Kaizen

AT Computers, IT distributor roku 2006, zveřejnil spolu s výrobcem LCD monitorů iiyama podrobnosti o partnerském programu Kaizen. Českým a slovenským resellerům má nabídnout především služné marže při prodeji monitorů i další výhody.Logo partnerského programu KaizenCílem programu Kaizen je vybudování sítě „Autorizovaných partnerů“ iiyama v Česku a na Slovensku.

Díky promyšlené cenové politice a selektivnímu distribučnímu kanálu můžeme garantovat nadstandardní marži podobně jako tomu je v dalších zemích. Víme také, že spokojený koncový zákazník se vždy vrací a kupuje i jiné produkty a tak nepřímo zvyšuje zisky resellera,“ vyzdvihl v tiskovém oznámení kvalitu monitorů iiyama Roman Ochodek, produktový manažer značky iiyama v AT Computers.

Samotný program má tři kategorie s různou úrovní marže. Posun mezi kategoriemi je možný na základě počtu prodaných kusů a vyhodnocuje se každé dva měsíce. Na vstup do vyšší kategorie postačuje prodej pěti kusů monitorů, postup do další kategorie zajišťuje prodej deseti kusů a při prodeji více než dvaceti motorů měsíčně je reseller zařazen do nejvyšší kategorie. V rámci programu Kaizen mohou prodejci získat marži ve výši až 17 %.

Program počítá také s dalšími výhodami. Každý resseller zapsaný jako „Autorizovaný partner“ získává garanci „0” vadných bodů (a to i subpixelů) na monitory iiyama. Součástí programu je marketingová podpora, propagace na webových stránkách www.iiyama.cz, nabídka speciálních produktů a promoakcí pro členy Kaizenu nebo přednostní zajištění dostupnosti monitorů.

Vstupní podmínky do programu jsou přitom velkorysé. Podle Romana Ochodka se „Autorizovaným partnerem“ může stát kterýkoli opravdu zainteresovaný reseller produktů iiyama. Kontakty Romana Ochodka naleznete v profilu AT Computers ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste). Více informací o výrobci získáte na lokalizovaných stránkách iiyama.Komentáře