HP kupuje Hiflex, chce rozšířit tisk z webu

Hewlett-Packard kupuje německou společnost Hiflex Software, aby vylepšilo oblast webového tisku.HP kupuje Hiflex, chce podpořit tisk z webuHP nezveřejnilo finanční podmínky, za jakých koupilo Hiflex Software. V prohlášení však uvedlo, že chce umožnit podnikovým uživatelům vytvářet personalizované tiskové materiál odkudkoliv.

Technoligie Hiflex budou použity napříč nabídkou tiskových zařízení HP. Mají společnosti pomoci rozšířit portfolio cloudových řešení.

Portfolio společnosti Hiflex obsahuje systém pro správu informací v tiskovém odvětví a platformu Webshop, kterou mohou firmy používat pro on-line kustomizaci tisku včetně vizitek, letáků či brožur. Platforma je založena na open-source CMS Drupal.

Systém pro správu informací pak zahrnuje zpracování objednávek, správu materiálů, správu zákazníků a rozhraní pro mzdové účetnictví a finance.

Systém je kompatibilní také se JDF (Job Definition Format), XML standardem pro automatizaci workflow používaným při návrhu, předtiskové přípravě a tisku.

Hiflex Software byl založen v roce 1991 v německém Aachenu.

Zdroj: IDG News Service
Komentáře