Fotbalové žně se blíží. Epson spustil kampaně na projektory

Epson oznámil uvedení marketingových kampaní souvisejících s významnými fotbalovými soutěžemi tohoto léta. Až do 11. 7. můžete zákazníkům nabídnout například prodloužené záruky nebo plátna a přehrávače jako bonus k projektorům. Jak na to?Epson projektor EB-G5200W je jedním z akčních produktů nabízejících prodlouženou záruku na lampu.Firmám, které si v uvedeném období zakoupí projektor EB-W8, EB-1925W či EB-G5200W můžete nabídnout pětiletou záruku na lampu. Ke každému zakoupenému projektoru Epson EH-TW450 výrobce nabízí zdarma 80palcové přenosné plátno, k projektoru EH-TW3500 potom přehrávač Blu-ray Philips BDP2500.

Projektor EB-W8 je kompaktní, přenosný projektor s výkonem barevného světla (CLO) 2 500 lumenů, který dokáže promítat živý obraz v HD kvalitě ve velikosti vhodné pro malé prostory. Projektor EB-1925W představuje další krok a hodí se do středních prostorů. Nabízí výkon barevného světla 4 000 lumenů a je ideální na obraz o velikosti 100 palců (2,54 metru) anebo více. Vaši zákazníci ho využijí za denního světla a ve velkých místnostech. Pro velké podniky, které očekávají početné publikum a potřebují zabezpečit kvalitní obraz v dobře osvětlené velké místnosti, je ideální projektor EB-G5200W s  výkonem barevného světla 4 200 lumenů a pěti volitelnými objektivy, které umožňují snadnou instalaci v libovolném prostředí.

Produkty mají speciální objednací číslo a u distributorů je najdete pod názvem s dodatkem „Football Promo“. V české republice můžete nakoupit u AT Computers, AV Media (pouze projektory), eD system Czech, SWS a Tech Data Distribution. Na Slovensku pak u AP Media (pouze projektory), eD system Slovakia a Print Trade.

Jak se řeší reklamace?

Pětiletí záruka na lampu platí od data nákupu zákazníkem. Standardní záruka na položku s definovanou životností je 1 rok nebo 1000 hodin, podle toho co nastane dříve, takže jde o poměrně zajímavý prodejní argument.

Případnou reklamaci lampy s prodlouženou zárukou budou standardně řešit reklamační střediska Epsonu. Jako prodejce můžete zákazníky odkázat přímo na tato střediska, nebo jim s reklamací pomoci.

Více se o produktech výrobce a aktuální nabídce projektorů můžete dozvědět na webových stránkách společnosti Epson.

Zdroj: Epson, ChannelWorldKomentáře