Epson uvedl novou značku pro tisková média

Společnost Epson uvedla novou značku tiskových médií Signature Worthy pro obor výtvarného umění a fotografie. U kterých distributorů ji seženete?Epson: tisková média Signature WorthyEpson reagoval na poptávku zákazníků po speciální řadě médií pro oblast umění a fotografie zavedením značky Signature Worthy. Výrobce nabízí pod značkou svá nejkvalitnější řezaná média (archy a listy).

Díky kvalitě našeho obrazu a možnostem digitální grafiky máme dobré jméno a jsme přesvědčeni, že nová značka Signature Worthy pomůže posílit naši vedoucí pozici v oblasti reprodukce fotografií a výtvarného umění vysoké kvality”, uvedl v tiskovém oznámení Marco van Niekerk, senior product manager společnosti Epson.

Nabídnout je zákazníkům můžete k tiskovým řešením Epson Stylus Pro a inkoustům UltraChrome a navýšit tak marži svého prodeje.

Distribuci zajišťují v České republice společnosti AT Computers, eD system Czech, Lama Plus, na Slovensku AT Computers SK, eD system Slovakia a Lama Plus Slovakia. Kontakty naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlašte).

Zdroj: Epson, ChannelWorldKomentáře