Epson Stylus GS6000 lze nyní rozšířit o bezokrajový tisk

Uživatelům tiskáren Epson Stylus Pro GS6000 s podáváním papíru v rolích je nyní k dispozici adaptační sada pro bezokrajový tisk.Epson Stylus GS6000 lze rozšířit o bezokrajový tiskSada pro bezokrajový tisk je k dispozici jak ve formě upgradu pro stávající majitele tiskáren Epson GS6000, tak i jako volitelný doplněk k novým zařízením.

Uživatelé tak podle Epsonu mohou využít nové obchodní příležitosti, které s sebou přináší rostoucí poptávka po výrobě poutačů a prvků pro prodejny sloužících k dekoraci interiéru.

64palcová tiskárna GS6000 s podáváním papíru v rolích je určena pro výrobu materiálů používaných venku i v interiéru a nabízí funkci přepínání mezi řadou různých koutovaných i nekoutovaných podkladů včetně vinylů. Adaptační sada rozšiřuje možnosti tiskárny GS6000 o schopnost tisku bezokrajových výstupů v šířkách od 11,8 palců (300 mm) do 62,5 palců (1 590 mm).

Upgrade do hodiny

Upgrade stávajících tiskáren v místě uživatele zajistí servisní technik společnosti Epson přibližně za hodinu. Po instalaci sady tiskárna nadále může tisknout výstupy s okraji a zachovává si stejnou rychlost tisku; nemění se ani trvanlivost a kvalita výtisků.

Prodejci mohou zákazníkům nabídnout vhodný RIP software. Kromě nových obchodních příležitostí spočívá přínos této sady také ve zkrácení doby pro konečné úpravy, v omezení prořezu a nutnosti používat speciální řezací a střihací nástroje, dodává Epson.

Co úprava obnáší?

Tato úprava zahrnuje osazení nového válce do tiskárny GS6000. To umožní proměnlivé polohování zapuštěných porézních podložek určených k zachytávání inkoustu, který se dostává přes okraj média po obou stranách role. Sada vymezovačů pro tyto podložky umožňuje nastavení oblíbených šířek médií, včetně standardních formátů tapet. Díky nastavitelnému přítlačnému válci mohou uživatelé zpracovávat strukturovaná i hladká média, aniž by docházelo ke zvlnění okrajů výtisku. Součástí dodávky je také uživatelská příručka, která vysvětluje, jak nastavit vymezovače a přítlačné válce a upravit velikost obrazu a další parametry tiskového softwaru, aby funkce bezokrajového tisku fungovala správně,“ dodal k řešení v tiskovém oznámení Duncan Ferguson, ředitel divize velkoformátových tiskáren společnosti Epson Europe.

Zdroj: EpsonKomentáře