Epson na roadshow po střední a východní Evropě představí nové produkty

Epson zve své dealery a korporátní partnery na roadshow, která v září dorazí také do České republiky a na Slovensko. Kde se seznámit s novinkami pro letošní rok?Epson na roadshow po střední a východní Evropě představí nové produktyV rámci roadshow společnosti Epson budete mít příležitost se seznámit s novou strategií „Engineered for business“ zacílenou na podnikové zákazníky, a také s podnikovými produkty pro nadcházející období.

V souvislosti s novou strategií uvádí Epson v průběhu letošního roku na trh více jak 100 nových podnikových produktů. Nejzajímavější novinky budou prezentovány partnerům právě v průběhu akce.

Roadshow dorazí do České republiky 20. 9., kdy se prezentace společnosti Epson Europe uskuteční v pražském hotelu Corinthia. Následně bude pokračovat na Slovensko, kde se partnerům otevře 22. 9. v bratislavském hotelu Crowne Plaza.

Jak se zaregistrovat?

Celá akce odstartuje 5. 9. 2011 v Tallinu za účasti předních představitelů společnosti pro střední a východní Evropu, včetně pana Paula Schmidta, head of Eastern European sales ESD. Přes Rigu, Vilnius, Varšavu a Krakov bude v průběhu září pokračovat do České republiky a na Slovensko.

Následujícími destinacemi budou Budapešť, Bukurešť a Sofie, kde bude 3. 10. roadshow ukončena.

Roadshow je otevřena všem zájemcům z řad dealerů či korporátních partnerů. Pokud jste se ještě neregistrovali, můžete tak nyní učinit na e-mailu: marketa.chmelikova@epson.eu, a to nejpozději do 9. 9. 2011.

Zdroj: EpsonKomentáře