Epson dává prodejní tipy na Valentýna

Pomalu se začíná blížit 14. 2. a svátek všech zamilovaných. Pokud budete připravovat valentýnskou nabídku, Epson posílá pár tipů.Epson SX130 Pro všechny, kteří nechtějí zapadnout do každoročního stereotypu ve formě blikajících srdíček, růžové nebo červené barvy a plyšových hraček, připravila společnost Epson několik tipů. Které produkty budou užitečným dárkem a vzhledem k jejich využití jim nehrozí odložení do kouta místnosti?

Jedna z nových multifunkcí značky Epson v sobě kloubí tisk, skenování a kopírování za zajímavou dostupnou cenu. Vzhledem k nízké ceně a snadnému ovládání pomocí panelu se čtyřmi tlačítky je zařízení vhodné především pro domácí uživatele. Model SX130 nezklame ani při tisku fotografií, které rychle schnou a jsou odolné i proti vodě.

3D projektor Epson EH-TW 6000W

Rychlost tisku dosahuje až 28 stran za minutu. Skener má rozlišení 600 DPI a díky přiloženému skenovacímu programu je možné upravovat podsvětlení, barevnost a odstraňovat prach. Ideální dárek s dlouhodobým využitím pro všechny bez rozdílu věku i pohlaví. Doporučená cena multifunkce činí 1 290 Kč.

Pro všechny, kteří občas zatouží mít doma své vlastní kino, jsou určený 3D projektor EH-TW 6000W, který promítá ve Full HD rozlišení. Díky speciální Epson 3LCD technologii umožňuje sledování i za bílého dne bez nutnosti zatemnění. Mezi jeho další klady patří bezdrátové rozhraní, díky němuž je možné připojit například Blu-ray přehrávače nebo notebooky. Nadstandardní funkcí projektoru je pak možnost dvou obrazů současně, které lze rozdělit prostřednictví rozdělení projekční plochy. Model EH-TW 6000W přináší do domácího promítání luxus za doporučenou cenu 43 387 Kč.

3D model EH-TW 9000W od společnosti Epson rovněž disponuje Full HD rozlišením a technologií Epson 3LCD, která díky své vyšší svítivosti zaručuje dokonalé zpracování trojrozměrného obrazu. Nechybí ani

Projektor Epson EH-TW 3600

bezdrátové rozhraní a možnost připojení Blu-ray přehrávače nebo notebooku. Epson EH-TW 9000W můžete nabídnout za 79 476 Kč

Cenově nejdostupnějším 2D projektorem z řady EH-TW je model EH-TW 3600. Ocení jej především uživatelé, kteří si projektor na takovéto úrovni pořizují poprvé. Opět je vybaven technologií Epson 3 LCD. EH-TW 3600 také disponuje plně nastavitelným objektivem a zoomem. Samozřejmostí už je také možnost připojení k set-top boxům, herním konzolím a Blu-ray přehrávačům. Domácím uživatelům jej nabídnete za doporučenou cenu 36 680 Kč.

Autorizovaní distributoři v ČR: AT Computers, AV Media (pouze projektory), eD system Czech, SWS, Tech Data Distribution.

Autorizovaní distributoři v SR: AP Media (pouze projektory), eD system Slovakia, Print Trade.

Zdroj: EpsonKomentáře