Epson Business Roadshow po střední a východní Evropě dorazí do Prahy

Epson opět vyrazil na cestu po Evropě. V Praze příští týden představí přes 70 nových produktů. Na co se těšit.

Epson Business Roadshow po střední a východní Evropě dorazí do PrahyEpson Business Roadshow po střední a východní Evropě dorazí do PrahyS produkty Epson se můžete seznámit 18. 9. 2012 od 10.00 do 17.00 v Národním technickém muzeu na Letné. Doprovodný program roadshow se ponese v motivech spolupráce s fotbalovým klubem Manchester United.

Epson návštěvníky expozice láká na největší koncentraci technologických novinek a unikátních řešení na jediném místě. Zájemcům o exhibici z řad obchodních partnerů, koncových zákazníků a novinářů nabídne jedinečnou příležitost vyzkoušet si nové modely, unikátní technologie a další příslušenství značky Epson.

Výrobce na roadshow představí také nové řady kompaktních tiskáren Expression Home a Expression Premium pro domácí použití se speciálně navrženými inkoustovými náplněmi.

Výstava se zaměří i na nízkonákladový černobílý tisk. Epson představí řady tiskáren L-serie s integrovaným zásobníkem inkoustu, nové řady černobílých tiskáren M-serie, které budou na trh uvedené až v roce 2013.

Prezentována bude také řada tiskáren pro řešení v oblasti bankovnictví a retailu, která umožňuje tisk pomocí webového prohlížeče a tiskne ze všech aplikací bez nutnosti ovladače. Prodejci se mohou těšit i na 3D projekce pro domácí kino a projekce pro vzdělávání a business.

V průběhu roadshow budou od 10.30 hod. do 11.30 hod. a odpoledne od 14.00 hod. do 15.00 hod. probíhat prezentace unikátních řešení pro oblasti školství, státní správu, korporace a další,“ dodala v oznámení Blanka Jašková, marketing services specialist.

Doprovodný program pro fanoušky fotbalu

Epson vloni podepsal dohodu o globálním sponzorství, podle níž se stal oficiálním partnerem pro kancelářské vybavení fotbalového klubu Manchester United.

V rámci doprovodného programu se mohou návštěvníci zúčastnit losování o zájezd na zápas Manchester United ve West Ham, nebo se mohou nechat vyfotit s hráči Manchester United v životní velikosti. Vytištěnou fotografii si pak mohu odnést domů,“ uvedla Blanka Jašková.

Z hlavního města Litvy, kde Epson Business Roadshow  odstartovala, pojede přes dalších osm měst včetně Prahy až do Bukurešti. 

Zdroj: Epson
Úvodní foto: Epson

Komentáře