EET po akvizici rozšířilo distribuci o AData a další značky

EET Group získalo akvizicí dánského distributora Inter-Data řadu distribučních kontraktů. Rozšířily se tak i na českou pobočku.

EET po akvizici rozšířilo distribuci o AData a další značkyEET po akvizici rozšířilo distribuci o AData a další značkyV srpnu 2011 EET Danmark akvíroval konkurenční společnost Inter-Data, čímž přešly distribuční kontrakty pod evropskou skupinu EET.

Inter-Data byla založena v roce 1993 René Rasmussenem.

Vedle distribuce IT komponent a dalších produktů se zabývala také sestavováním serverů a počítačů, které prodávala prostřednictvím specializovaného prodejního partnera.

EET Česká republika se díky akvizici stala autorizovaným distributorem značky AData a dále rozšířila své portfolio také o značky: Samsung (optical storage), Pioneer, Asrock, Gigabyte, Shuttle, XpertVision, Fortron a Codegen.

Kompletní portfolio v nabídce

AData byla založena v roce 2001. Dnes patří mezi vedoucí značky v oblasti pamětí a disků. Portfolio společnosti AData zahrnuje DRAM moduly, USB disky, paměťové karty, SSD disky a externí pevné disky.

Všechny tyto produkty naleznete také v nabídce EET. Na svém e-shopu má aktuálně zalistováno 7 paměťových karet, 35 USB flash disků, 31 DRAM paměťových modulů, 11 SSD disků a 4 externí USB disky.

Obchodní kontakty naleznete přímo v profilu společnosti EET Česká Republika (nejprve se prosím přihlaste).

Dalšími autorizovanými distributory značky AData jsou v ČR společnosti ABC Data, AT Computers a Asbis CZ. Na Slovensku distribuci zajišťují AT Computers SK, Agem SK a Asbis SK.

Zdroj: ChannelWorld
Komentáře