eD system Czech partnerem Eurotronics pro distribuci iHome

Společnost eD system Czech se stala oficiálním partnerem Eurotronics EOOD, regionálního distributora produktů iHome pro iPod a iPhone v České a Slovenské republice. Jaké produkty distributor nabídne lokálnímu trhu?AeD system Czech partnerem Eurotronics EOOD pro distribuci iHome udio produkty iHome určené pro iPod, iPhone a iPad jsou nyní v ČR a SR také v distribuci eD system Czech, který značku získal partnerstvím s autorizovaným distributorem Eurotronics EOOD působícím především ve východní Evropě.

Ondřej Urbánek, vedoucí oddělení marketingu eD system Czech, ChannelWorldu sdělil, že se distributor bude snažit nabízet kompletní portfolio výrobce. Prozatím zalistoval do nabídky 8 z 12 aktuálně prodávaných modelů.

Všechna zařízení iHome získala certifikaci o plné kompatibilitě s pro ně určenými Apple produkty. Výrobce pro svá příslušenství vyvíjí také aplikace. Většina reproduktorů umožňuje připojení externích zvukových zařízení přes AUX a vybrané modely disponují také kompozitním video výstupem pro zapojení do TV nebo monitoru. Dockované přístroje lze nabíjet přes všechny modely reproduktorů.

Ceny přístrojů se v distribuci budou pohybovat od 1500,- Kč bez DPH. Produktovým manažerem pro iHome u eD system Czech je Petr Svoboda. Další kontakty naleznete v katalogu distributorů (nejprve se přihlaste).

Kompletní portfolio produktů si můžete prohlédnout na webových stránkách iHome.

Zdroj: eD system Czech, ChannelWorldKomentáře