eD system Czech distributorem AOC v ČR

Výrobce monitorů AOC rozšířil počet svých distributorů v České republice o jedničku na trhu, eD system Czech.Andreas Lorenz, regionální obchodní ředitel společnosti AOCAOC podepsal kontrakt s eD system Czech 1. 9. 2011. Distributor se sídlem v Ostravě bude nabízet celou řadu výrobků firmy AOC, která zahrnuje monitory pro firmy i domácí využití, pro profesionální účely i pro zábavu.

Robert Sobola, ředitel nákupu v eD system Czech, vidí AOC jako vítaný přínos do portfolia displejů.  „Jsme rádi, že můžeme přivítat AOC, značku s konkurenční nabídkou inovačních výrobků, které doplní a rozšíří řadu produktů, které již nabízíme našim zákazníkům.

Andreas Lorenz, oblastní ředitel prodeje pro EHS & SNS v AOC, k tomu dodává: „Je pro nás potěšením spolupracovat se zkušeným a uznávaným týmem firmy eD system Czech. Náš společný cíl, rozvoj profilu značky, nám jistě pomůže zajistit firmě AOC ještě větší úspěch na českém trhu.

Produktovým manažerem pro tuto značku je Josef Kočica. Kontakty na něj naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se prosím přihlaste). Informace o dostupných produktech naleznete na webu AOC.

V České republice má na značku AOC uzavřenu distribuční smlouvu také 100Mega Distribution, na Slovensku pak Asbis SK.

Zdroj: AOC, ChannelWorldKomentáře