Diskus získal italskou značku Tucano

Diskus, distributor specializovaný na produkty pro ukládání dat, IT příslušenství a spotřební elektroniku, získal do distribuce pro Českou republiku italskou módní značku Tucano, která se zaměřuje na obaly pro IT všeho druhu.Tucano se prezentuje jako značka orientovaná na designFirma Tucano byla založena v Miláně v roce 1985 jako výrobce tašek pro techniku. Na začátku 90. let se začala specializovat na výrobu tašek pro notebooky a PC příslušenství.

Diskus nabídne celou škálu produktů z dílny italského výrobce: tašky na notebooky, obaly na notebooky, pouzdra na digitální fotoaparáty, pouzdra na optická média a ochranné obaly na monitory a klávesnice.

Argumentem při prodeji značky Tucano by měl být především design. Firma spolupracuje s italskými návrháři jako Roberto Paoli, Fabio Cencioni a Sabina Betti. Produkty jsou vyrobeny z trvanlivých a odolných materiálů a jsou vybaveny inovativními patenty, zaručujícími větší bezpečnost chráněných zařízení.

Patří mezi ně Anti-shock system, což je systém se sadou vložek ve vnitřní části tašky absorbujících otřesy. Vložky jsou vyrobeny z plastické pěny a potaženy polyesterovou síťovinou. Dalším patentem je Anti-slip system, který pomocí neoprenového pásu ve vnitřní části tašky zabraňuje vyklouznutí notebooku při otevření a zároveň jej chrání proti poškrábání.

Více se o značce a jejích produktech dozvíte na webu Tucano.

Na dostupné produkty se můžete podívat přímo v e-shopu společnosti Diskus.

Produktovým manažerem značky Tucano v Diskusu je Zdeněk Máčel. Jeho kontakty najdete ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste).Komentáře