Diskus získal exkluzivitu na produkty Cirkuit Planet v ČR

Diskus, specialista na distribuci úložných zařízení a příslušenství, se stal výhradním distributorem firmy Cirkuit Planet pro produkty řad Disney a Disney Pixar v České republice. Na kterých produktech se oblíbené komiksové postavičky objeví?Diskus zařazením produktů Circuit Planet do svého portfolia dále posiluje svou pozici v oblasti distribuce PC příslušenství.Cirkuit Planet sídlí ve Valencii ve Španělsku a vyvíjí počítačové příslušenství pro více než padesát zemí Evropy.

Portfolio výrobků Disney z dílny Cirkuit Planet v nabídce distributora Diskus zahrnuje různé typy a modely počítačových myší, klávesnice, reproduktory, webové kamery, podložky pod myši, pouzdra na notebooky, USB flash disky, externí harddisky, sluchátka, huby, čtečky paměťových karet a další.

Produkty Circuit Planet se vyznačují vysokou kvalitou a jedinečným designem s motivy z produkce Disney i Pixar jako Micky Mouse, Princezny, Medvídek Pů, Auta, Příběh hraček, Hannah Montana, Muzikál ze střední a další,“ uvádí distributor v tiskovém oznámení.

Produktovým manažerem značky je Zdeněk Máčel, jeho kontakty najdete v profilu společnosti Diskus ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste). S produkty výrobce se můžete podrobněji seznámit také na stránkách Cirkuit Planet.

Zdroj: Diskus, ChannelWorldKomentáře