Diskus získal distribuci Agfaphoto v České republice

Diskus se stal autorizovaným distributorem digitálních fotorámečků a skenerů značky Agfaphoto v České republice. Jaké produkty nabídne?Digitální rámečky Agfaphoto nakoupíte u společnosti Diskus.Značka Agfaphoto, kterou na základě exkluzivní licence zastupuje společnost Sagemcom, rozšířila autorizovanou distribuční síť. Od října můžete nakupovat u firmy Diskus. Nabízí všechny řady digitálních rámečků s formátem 4:3 a úhlopříčkami 18, 20, 21,5,25 cm, stejně jako přenosné skenery na dokumenty, fotografie, vizitky a filmy.

Sagemcom je francouzská nadnárodní technologická společnost specializovaná na tiskové terminály, digitální TV SetTopBoxy, terminály pro širokopásmové připojení k internetu, řešení v oblasti energy managementu a telekomunikační řešení. V České republice nabízí značku Agfaphoto také prostřednictvím distributora SWS. Dále má v nabídce faxy a multifunkční tiskárny Philips (Fast ČR, SWS) a také audio zařízení a bezdrátové telefony pod vlastní značkou Sagecom (SWS).

Ve společnosti Diskus má novou značku na starosti Zdeněk Máčel. Jeho kontakty najdete v profilu firmy Diskus ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste). Na produkty Agfaphoto se můžete podívat přímo v e-shopu. Více o značce Sagecom najdete na www.sagemcom.com. Navštívit můžete také přímo stránky značky Agfaphoto.

Zdroj: Diskus, ChannelWorldKomentáře