Diskus zabaví s Thrustmasterem

Diskus, distributor specializovaný na produkty pro ukládání dat, IT příslušenství a spotřební elektroniku, se stal výhradním distributorem značky Thrustmaster společnosti Guillemot pro Českou republiku. Jaké produkty se objeví v nabídce distributora?Herní příslušenství Thrustmaster najdete v distribuci DiskusuDohoda mezi oběma společnostmi pokrývá kompletní nabídku produktů značky Thrustmaster. Zpočátku se ovšem Diskus zaměří především na hardware pro interaktivní zábavu jako gamepady, joysticky a volanty.

Diskus se snaží zařazením produktů Thrustmaster do svého portfolia posílit svou pozici v oblasti distribuce IT příslušenství.

Guillemot působí jako konstruktér a výrobce hardwaru pro interaktivní zábavu a příslušenství pro osobní počítače a herní konzole již od roku 1984. Výrobce je vlastníkem mnoha patentů a na marketingu spolupracuje se značkami, jako je např. Ferrari.

Produkty Guillemotu pro video, audio a WiFi jsou známé pod značkou Hercules. Více informací o ní naleznete zde. Thrustmaster reprezentuje značku, pod kterou naleznete příslušenství pro osobní počítače a příslušenství ke konzolím. Její prezentaci naleznete tady. Mimo produkty nabízené společností Diskus pod značku patří například ochranné tašky na notebooky nebo reproduktory.

Skupina Guillemot je v současné době napřímo zastoupena v 10 zemích včetně Německa, Francie, Spojeného království, Spojených států, Kanady a Itálie a svoje produkty distribuuje ve více než 20 zemích celého světa. V tiskové zprávě se uvádí, že „cílem této skupiny je poskytnout moderní kvalitní produkty, které zlepšují výkon a zábavu hráčů a milovníků hudby."

Produktovým manažerem značky Thrustmaster v Diskusu je Zdeněk Máčel. Jeho kontakty můžete nalézt v profilu distributora v našem vyhledávači zde (nejprve se přihlaste).Komentáře