Diskus rozšířil portfolio o značku Iomega

Diskus se stal autorizovaným distributorem produktů společnosti Iomega v České republice a na Slovensku. Jaké produkty z oblasti ukládání dat nabídne?Produktová rodina Iomega zahrnuje řešení vhodná pro domácnosti i podnikyDiskus, distributor specializovaný na produkty pro ukládání dat, příslušenství IT a spotřební elektroniku, rozšířil svou nabídku o další značku. Autorizovanou distribuci podepsal s výrobcem produktů pro ukládání dat Iomega.

Dohoda mezi oběma společnostmi pokrývá kompletní škálu produktů značky Iomega od pevných disků až po síťová úložiště. „Produkty Iomega jsou  výjimečné nejen svým designem, ergonomií, technickými parametry, ale především uceleným portfoliem, které pokryje i ty nejnáročnější potřeby pro malé a střední podniky i spotřebitele," uvedl distributor v tiskovém oznámení.

Společnost Iomega, vlastněná pobočka společnosti EMC se sídlem v San Diegu, se zaměřuje na řešení pro ukládání a bezpečnost dat. Od svého založení v roce 1980 prodala více než 400 miliónů jednotek a disků. Produktové portfolio Iomegy zahrnuje v současné době síťové úložné produkty, externí pevné disky a technologii odstranitelné paměti REV Backup Drive. S nabídkou společnosti se můžete blíže seznámit zde.

Diskus je v současnosti jediným autorizovaným distributorem této značky v Česku i na Slovensku. „Snažím se o znovunastartování prodejů Iomegy v obou zemích a mám zájem i o další potencionální distributory," potvrdil ChannelWorldu Carsten Schneider, regionální prodejní manažer pro východní Evropu ze společnosti Iomega.

Produktovým manažerem značky Iomega v Diskusu je Zdeněk Máčel (zdenek.macel@diskus.cz).Komentáře