Diskus distributorem PrintLine v ČR

Diskus se stal autorizovaným distributorem spotřebního materiálu značky PrintLine v České republice. Jakou podporu výrobce nabízí resellerům?PrintLine nabízí mimo jiné náplně kompatibilní s tiskárnami HP.Značka PrintLine zahrnuje široký sortiment spotřebních materiálů do tiskáren, kopírek a faxů. Výrobce uvádí, že má v nabídce téměř tisíc modelů alternativních tonerů a fotoválců, které je možné použít do více než sedmi tisíc modelů tiskových zařízení.

Resellerům nabízíme několik výhod od běžných služeb, jako jsou dodávky POS materiálů, až po pokročilé služby jako vyzvedávání reklamací u resellera zdarma,“ uvedl pro ChannelWorld Aleš Brůžek, obchodní manažer značky PrintLine pro Českou republiku.

Na produkty poskytuje PrintLine záruku 24 měsíců a ručí také za opravu případné poruchy zařízení, ve kterém se spotřební materiál používá. Zákazníkům navíc nabízí možnost zaslat výrobek PrintLine, se kterým nejsou spokojeni, kurýrem zpět výrobci. Náklady na dopravu přitom hradí výrobce sám.

PrintLine chce i na Slovensko

Diskus v České republice rozšířil síť výrobce s platností od minulého měsíce. Doplnil tak původně jediného distributora, firmu Damedis. „Pro slovenský trh teprve vytváříme produktový web ve slovenské verzi a hledáme vhodného partnera, který by nám zajistil kvalitní distribuci. Případní zájemci o distribuci z řad vašich čtenářů nás mohou kontaktovat,“ vysvětlil aktuální situaci na slovenském trhu Aleš Brůžek.

Více informací o produktech získáte na webové prezentaci firmy PrintLine. Ve společnosti Diskus je produktovým manažerem značky Zdeněk Máčel, jeho kontakty najdete v profilu firmy Diskus ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste). Zamířit můžete také přímo do e-shopu distributora.

Zdroj: ChannelWorld, Diksus, PrintLineKomentáře