Cirkuit Planet zavede dvě značky pro PC příslušenství

Výrobce počítačového příslušenství Cirkuit Planet zavede v září na trh produkty pod dalšími dvě značkami. Které to budou?Cirkuit Planet zavede dvě značky pro PC příslušenstvíŠpanělský výrobce Cirkuit Planet představí na veletrhu Computex dvě nové licence pro počítačové příslušenství. Společnost, která nyní vlastní licence na značky CKP Live a Disney, bude celosvětově dodávat příslušenství také pod značkami Weenicons a Anne Stokes.

V sortimentu nabídne myši (optické, bezdrátové, mini), headsety s mikrofonem a ovládáním hlasitosti, reproduktory, tašky na notebooky, obaly pro CD a flash disky.

Weenicons podle výrobce vyniká svým silným zastoupením v retailu díky snadno rozpoznatelným postavám popové kultury 60., 70., 80. a 90. let. Anne Stokes je celosvětová značka zaměřená na fantasy tématiku (draci, víly, tetování apod.) a „romantický design“.

Cirkuit Planet spolu s produkty pod novými značkami představí také nové balení, stojany a výstavky pro prodejny a bundly (např. taška a myš).

Příslušenství pod oběma značkami bude dostupné u distributorů od září. Cirkuit Planet však zatím neoznámil, kteří to budou. Značku vč. produktů Disney má v ČR v distribuci Diskus a ABC Data.

Zdroj: Cirkuit Planet, ChannelWorldKomentáře