Chieftec spolupracuje se 100Mega Distribution i na Slovensku

100Mega Slovakia, regionální divize 100Mega Distribution, se stala novým partnerem společnosti Chieftec, který vyrábí počítačové skříně a napájecí zdroje. Co najdete v nabídce distributora?PC skříně a další produkty Chieftec vyrábí v Číně 6 tisíc dělníků.Chieftecu se osvědčila dlouhodobá spolupráce se 100Mega Distribution na českém trhu a obě strany se proto nyní dohodly na jejím rozšíření na Slovensko. Firma 100Mega Distribution zde přitom nedávno ohlásila rozšíření svých aktivit. Získání autorizovaných distribucí pro slovenské území je tak dalším přirozeným krokem k oslovení většího počtu slovenských resellerů a rozšíření služeb pro ty stávající.

Dlouho očekávané spojení s novým distributorem nám umožní naši další expanzi a zajistí adekvátní distribuci našich produktů v regionu, který je pro nás každým dnem důležitější,“ uvedl v tiskovém oznámení obchodní zástupce společnosti Chieftec pro střední a východní Evropu Bo Chen.

Chieftec je tchajwanská společnost zabývající se výrobou počítačových skříní, napájecích zdrojů ale i chladících větráků či podložek. Založena byla v roce 1990 a od roku 1998 má vlastní továrnu a vývojový tým v Číně.

100Mega Distribution už nabízí ve svém e-shopu téměř stovku produktů značky Chieftec. Značku má jako produktový manažer na starosti Daniel Klinecký. Jeho kontakty najdete ve vyhledávači distributorů v profilu 100Mega Distribution (nejprve se přihlaste).

Kromě 100Mega Distribution nabízí podle webu Chieftec značku autorizovaně v České republice také eD’system Czech.

Zdroj: 100Mega Distribution, ChannelWorldKomentáře