Canon vyhodnocuje dosavadní úspěch partnerského programu

Canon CZ oznámil, že v rámci Partnerského Programu 2011 (CPP 2011) došlo k upevnění spolupráce s partnery a společné investice přináší konkrétní úspěchy. Co ještě chystá na 2. pololetí?

Canon vyhodnocuje dosavadní úspěch partnerského programuCanon vyhodnocuje dosavadní úspěch partnerského programuSpecializovaný distributor a Canon Premier Partner, společnost Bosscan Comprint, připravila v Brně pro své zákazníky show-room s kompletním portfoliem produktů Canon včetně produkčních a velkoformátových tiskáren, ale i softwarových řešení uniFlow a e-Maintenance.

Jak výrobce začátkem roku avizoval, podařilo se mu založit dvě Canon Business Centra provozovaná na střední a severní Moravě společností Copytechnik servis KT a na Slovensku společností FaxCopy.

Připravujeme novou oblast akreditace a jednotlivé partnery představíme také na evropských stránkách Canon Europe,“ uvedla v tiskovém oznámení Aneta Sitárová, corporate and marketing communication professional, Canon CZ.

Canon zvýšil úroveň prezentace prodejců. Partneři jsou uvedeni na nových stránkách k Partnerskému Programu v sekci „Kde koupit“. S Premier Partnery probíhají také pravidelná setkání. V květnu se uskutečnilo setkání na golfu v Kunětické hoře a v září se partneři ponořili do „Světa barev“ v Choceradech a v Praze na Střeleckém ostrově.

Další plány v podpoře

První polovina roku 2011 byla zaměřena na rozvoj stávající partnerské sítě. Ve druhé polovině bude Canon rozšiřovat svou partnerskou síť i v regionech s menším zastoupením a zaměří se na systémové integrátory.

Zavedení systémové komunikace v rámci CPP 2011 zjednodušilo naše procesy a došlo k výraznému nárůstu produktivity. Díky podpoře ze strany společnosti Canon jsme nyní schopni lépe reagovat na požadavky zákazníků, a to jak v rámci předprodejní podpory, tak i poprodejní a servisní,“ zhodnotil spolupráci Jan Horák ze společnosti Flamy Pardubice, Premier Partner společnosti Canon.

Zdroj: Canon CZKomentáře