Canon rozšiřuje bezplatný servis on-site

Společnost Canon rozšiřuje bezplatný záruční servis u zákazníka. Upozorněte zákazníky. Na které zařízení se služba vztahuje?Canon rozšiřuje bezplatný servis on-siteSpolečnost Canon rozšířila nabídku produktů, na které se servisní služba vztahuje, a zákazníci ji tak nyní mohou využít celkem u 32 laserových zařízení i-Sensys.

Servisní služba společnosti Canon pokrývá všechny náklady s ní spojené, včetně výjezdních nákladů, cestovného a servisních hodin a je platná rok od zakoupení zařízení. Zákazník musí předložit doklad o koupi a produkt nesmí být zakoupen před 1. 5. 2009.

Předem je nutné telefonicky kontaktovat středisko zákaznické podpory společnosti

Seznam všech produktů, pravidla a podmínky pro uplatnění servisu naleznete na speciálním webu společnosti Canon. Na stránkách jsou umístěny i odkazy na užitečné produktové informace.

V České republice jsou autorizovanými distributory společnosti ABC Data, AT Computers, BossCan, eD system Czech, SWS a Tech Data. Na Slovensku distribuci zajišťují ABC Data, AT Computers, BossCan, eD system Slovakia, SWS Distribution a Tech Data.

Zdroj: Canon CZ
, ChannelWorldKomentáře