Canon protřídil distributory, Tech Data proto posílila tým

Společnost Canon, dodavatel zobrazovacích a tiskových řešení, na českém trhu ukončil kontrakt se dvěma distributory. Tech Data Distribition posílila tým o Martina Chudobu, který nastoupí jako produktový manažer Canonu.

Canon protřídil distributory, Tech Data proto posílila týmMartin Chudoba, produktový manažer Canon v Tech Data DistributionCanon zúžil svůj distribuční kanál, a společnosti ABC Data a Penta tak ztratily distribuční kontrakt. Autorizovanými distributory pro foto-video a tiskárny (kromě velkoformátů) v České republice zůstávají AT Computers, Bosscan, eD system Czech, SWS a Tech Data Distribution.

Právě poslední jmenovaný distributor se v souvislosti s tím rozhodl posílit svůj tým a vytvořil novou pozici produktového manažera Canon HW, na kterou nastoupil Martin Chudoba (29).

Nově vytvořená interní skupina Canon se bude podle prohlášení společnosti Tech Data soustředit výhradně na produkty a řešení této značky.

Vedle Martina Chudoby, který bude pečovat o další rozvoj značky v oblasti tiskáren a foto-videa, v ní je i stávající produktový manažer Lukáš Langer. Kontakty na produktové manažery naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste).

Tech Data nabízí kompletní portfolio produktů pro spotřebitele i podniky. Má autorizovanou distribuci na consumer imaging group a spotřební materiál, podnikové produkty pak dodává i s instalací a servisním balíčkem od autorizovaného dovozce.

Zdroj: ChannelWorld, Tech Data DistributionKomentáře