Canon představil bonusový program pro první pololetí 2011

Společnost Canon připravila pro prodejce bonusový program pro první pololetí roku 2011. Na jaké produkty se vztahuje a jaké odměny můžete získat?Canon představil bonusový program pro první pololetí 2011V rámci programu mohou prodejci sbírat body za nákupy produktů Canon a následně je směnit za hodnotné dárky. Mezi odměny patří například nejnovější zrcadlovka Canon EOS 600D, Canon PowerShot S95 nebo Apple iPod Touch 32GB.

Akce probíhá v období od 1. 3. do 30. 6. 2011 a je zaměřena na vybrané modely laserových tiskáren a multifunkcí Canon. Dvojnásobné bodové ohodnocení mají laserové tiskárny Canon i‑Sensys LBP5050n a LBP6650dn.

Podmínkou účasti v Bonus Programu je řádná registrace. Po vyplnění registračního formuláře bude přístup do tří pracovních dnů schválen nebo zamítnut. Dealeři mohou využít i svou registraci z předchozího Bonus Programu nebo z dřívějšího Laser Bonus programu a rovnou se přihlásit.

Akce Bonus Program platí pro produkty, které byly zakoupeny v daném období u autorizovaných distributorů v České a Slovenské republice, mezi které patří ABC Data, AT Computer, Bosscan, eD system Czech, eD system SK, Penta, SWS, Techdata.

Více informací naleznete na stránkách společnosti Canon.

Zdroj: CanonKomentáře