Canon předal na partnerském setkání certifikáty Premier dealerům

Společnost Canon CZ uspořádala od 18. do 19. 5. 2011 setkání s Premier partnery v prostředí Golf & Spa resortu Kunětická hora.Workshop v rámci Premier summitu společnosti Canon CZCanon CZ na akci Premier Summit poděkoval za spolupráci dealerům z prodejního kanálu selektivní distribuce, kteří se věnují hlavně prodeji velké i malé kancelářské techniky Canon.

Setkání se zúčasnilo přibližě 20 partnerů, kteří převzali certifikáty Canon Premier Partner a ocenění kvality. Dealery na akci zastoupili především jejich manažeři a majitelé firem.

Ladislav Paleček, managing director Canon CZ & SK, představil celkovou strategii společnosti Canon a její vize v partnerském kanálu.

Milan Künstler, partner channel manager SDS, následně přiblížil hospodářské výsledky, trendy a novinky v prodejní strategii, Antonín Brož, channel manager – distribution channel, seznámil hosty s prodejními akcemi a Aneta Sitárová, corporate and marketing communication professional, prezentovala výsledky a plány marketingového oddělení.

Ze společnosti Canon se akce zúčastnili také Michal Petro, partner channel director, a Milan Fišer, service and support manager.

Inovovaný lokátor partnerů

Canon představil novinku ve svém lokátoru partnerů, který nově na webu www.canon.cz představuje v sekci „Canon tisková řešení“ partnery, kteří jsou rozděleni podle úrovně certifikace (rozdělení odpovídá novému partnerského programu).

Po odborném programu přišla na řadu zábava. Dealeři se mohli účastnit různých soutěží v rámci golfové akademie. Zástupci společnosti Canon pak na večerním grilování předali ceny nejúspěšnějším golfovým soutěžícím.

Zdroj: Canon, ChannelWorldKomentáře