Canon pokračuje v akci na podporu prodeje skenerů

Canon CZ, výrobce řešení pro digitální zpracování obrazu, prodlužuje kampaň, v rámci které mohou zákazníci získat ke skeneru imageFormula P-150(M) pouzdro zdarma. Jak na to?Canon Case

Canon podporuje prodeje přenosného skeneru imageFormula P-150 a imageFormula P-150M pro Mac. K přenosnému skeneru  můžete až do 15. 1. 2011 nabídnout zákazníkům možnost získat zdarma pouzdro v hodnotě téměř 40 eur. Akce platí pro český prodej.

Přenosný duplexní skener s kompaktními rozměry dokáže skenovat rychlostí až 15 stránek za minutu a lze je napájet přes USB. Zabudovaný software CaptureOnTouch umožňuje uživatelům připojit skener ke stolnímu nebo přenosnému počítači bez nutnosti instalovat ovladače nebo aplikace.

Pro účast v této kampani je nutná on-line registrace na adrese www.p150scan.com a zaslání sériového čísla skeneru imageFormula P-150 nebo imageFormula P-150M a oskenované kopie dokladu o koupi. On-line požadavek je možné odeslat až do 28. 2. 2011. Veškeré zasílací náklady spojené s dodáním pouzder hradí centrála Canon Europe.

Distribuci Canonu v České republice zajišťuje AT Computers, eD system Czech, Penta, SWS, Tech Data Distribution, a BossCan.

Zdroj: Canon CZKomentáře