Canon CZ spustil portál PartnerNet pro komunikaci s resellery

Canon oznámil spuštění portálu PartnerNet pro komunikaci s obchodními partnery. Prostřednictvím intuitivního webového portálu mohou partneři získat marketingové materiály, ceníky, letáky a produktové listy nebo termíny školení a kurzů. Jak se zapojit?Partnerský portál společnosti PartnerNet je k dispozici resellerům v České republice.Canon CZ zveřejnil podrobnosti k portálu, se kterým jste se již mohli na ChannelWorldu seznámit prostřednictvím probíhající mediální kampaně. Na adrese www.canon.cz/partnernet najdete pravidelně aktualizovaný web, který slouží jako zdroj informací a podpory všem resellerům, kteří prodávají produkty Canon. Pokud mezi ně patříte, neváhejte s přihlášením prvních 100 registrovaných partnerů v České republice získá zdarma inkoustovou tiskárnu Canon Pixma MP250.

Chceme oživit komunikaci se stovkami SMB dealerů, kteří působí na našem trhu a nabídnout jim cílené kampaně a podporu. Portál tak bude mimo jiné prostředkem pro komunikaci,“ uvedl v rozhovoru pro ChannelWolrd Michal Petro, ředitel partnerského a distribučního prodeje firmy Canon.

Registraci provedete přímo na uvedené adrese a samozřejmě podléhá schválení firmy Canon.

Co nabízí PartnerNet?

PartnerNet je online nástroj pro komunikaci s partnery. Nabízí informace o produktech i nástroje pro podporu marketingu a prodeje. Uživatelé snadno získají bannerovou reklamu, direct e-mail, letáky, produktové fotografie nebo brožury. Vybrané materiály navíc dovolí další přizpůsobení podle potřeb partnerů. Jednoduchý přístup k informacím a jejich centralizace umožní snazší oslovení potenciálních zákazníků a zvýšení prodeje,“ shrnul v tiskovém oznámení ke spuštění portálu Antonín  Brož, distribution manager společnosti Canon CZ/SK.

Každý partner po schválení registrace získává přístup zabezpečeným heslem a poskytnuté informace, nabídky akcí a školení jsou uzpůsobeny jeho individuálním potřebám, ať už se jedná o ředitele společnosti, marketingového nebo třeba obchodního manažera. Výhodou je i možnost přizpůsobit jednoduše materiály pro marketingové kampaně. Partneři tak mohou například vkládat do obchodních a reklamních materiálů vlastní loga nebo informace.

Spuštění portálu je součástí strategické vize rozvoje společnosti pod názvem One Canon. Bližší informace najdete ve zmíněném rozhovoru s Michalem Petro.Komentáře