Canon Bonus Program 2010 v plném proudu

Chcete získat benefity za prodej Canon kancelářské techniky? Využijte Canon Bonus Program, který je zaměřen na vybrané modely tiskáren a multifunkčních zařízení. Víme, jak se můžete zapojit.Sbírejte body za nákupy a získejte odměny. To je základní myšlenka Canon Bonus Programu pro resellery.Akce Bonus Program platí pro produkty, které byly zakoupeny v termínu od 1. 4. 2010 do 30. 6. 2010 u autorizovaných distributorů v České a Slovenské republice.

Odměny v podobě bodů můžete sbírat za nákupy vybraných tiskáren a multifunkcí. Za body následně získáte dárky z programu dle svého výběru. Mezi cenami najdete například Canon EOS 550D, inkoustovou multifunkci, plážovou osušku a další.

Podrobné podmínky a registraci nákupů je možné najít na speciálních stránkách Canonu. Pokud se chcete do Bonus Programu zaregistrovat, použijte tento formulář . Pokud jste se již zaregistrovali v předchozím Bonus Programu (Laser Bonus program), stačí se na stránkách přihlásit.

Bez řádně vyplněné registrace není vstup do programu možný. Vaše údaje budou ověřeny a zástupci společnosti vám do tří dnů poskytnou přístupové údaje. Program je určen pouze resellerům, ostatní zájemci budou odmítnuti.

Kde nakupovat?

Autorizovanými distributory výrobce, u kterých se vám budou počítat nákupy v rámci bonusového progamu, jsou v ČR AT Computers, eD system Czech, Penta, SWS a Tech Data Distribution. Na Slovensku se jedná o eD system Slovakia, BossCan, Tech Data Distribution SK a SWS Distribution SK.Komentáře
K tomuto článku není připojena žádná diskuze.