Benq slaví 10 let na trhu

Benq, výrobce periferií a spotřební elektroniky, oslaví 5. 12. deset let na trhu. Při té příležitosti představil aktuální produktové novinky mezi monitory, projektory i fotoaparáty.Zleva: Haris Jusufhodzic, obchodní a marketingový ředitel, Matúš Výbošťok, team leader, Angelika Kayder, marcom managerka a Karel Kos, produktový manažer v BenQ Aktuální vlajkovou lodí mezi herními monitory výrobce je 24“ model XL2420T se LED podsvícením.

Karel Kos, produktový manažer Benq, představuje aktuální produktové novinkyKarel Kos, produktový manažer společnosti BenQ, na tiskové konferenci ve stručnosti představil historii firmy, vývoj použitých technologií a rozšířování produktových řad v oblasti monitorů i projektorů.

Aktuální vlajkovou lodí mezi herními monitory výrobce je 24“ model XL2420T se LED podsvícením. Díky rychlé odezvě 2 ms je určený jak pro FPS tak pro real-time strategie. Monitor je také vybaven tzv. S Switchem – dálkovým ovladačem pro přepínání různých herních nastavené obrazu. Nabídnout jej můžete za 7 499 Kč bez DPH.

Druhým prezentovaným herním monitorem je RL2240H určený především pro hráče real-time strategií. Disponuje podobnými funkcemi, ale menší 21,5“ úhlopříčkou. Jeho koncová cena činí 3 166 Kč bez DPH. Zájemcům o větší úhlopříčku a vyšší kvalitu obrazu můžete nabídnout 27“ FullHD model EW2730C za 8 325 Kč bez DPH.

Před představením nabídky projektorů Karel Kos zmínil technologii lamp SmartEco, která šetří energii a prodlužuje životnost lampy dynamickým nastavováním výkonu lampy podle promítaného obsahu. Aktuálně je jí vybaveno sedm projektorů.

Kapesní projektor připojitelný k Apple zařízením

V projektorech pro domácnosti BenQ nově přichází např. modely W1100 a W1200, které disponují 10bitovým zpracování barev, 1,5x zoom. Specialitou je pak kapesní LED projektor s dockovací stanicí pro iPhone a iPad s označením Joybee GP2, který dokáže zobrazit obraz v rozlišení 720p s jasem 200 ANSI lumenů. Jeho doporučená koncová cena činí 13 325 Kč bez DPH.

V oblasti foto-video Benq před měsícem představilo také FullHD kameru s 14Mpx CCD snímačem. Nově uvádí také ultrazoom fotoaparáty řady GH v ceně 3 249 Kč bez DPH  resp. 4 249 Kč bez DPH za vyšší model. V České republice budou v jako jediné evropské zemi dostupné také modely v bílé barvě.

Zdroj: ChannelWorld, BenQ
Galerie
Komentáře