AT Computers získal Iomegu pro ČR i SR

AT Computers, dvojka v české a slovenské distribuci, přidává do své nabídky další značku. Reselleři v Česku i na Slovensku mohou nyní v AT Computers poptávat úložná a zálohovací řešení Iomega.Rodina NAS produktů od společnosti Iomega bude k dostání také u AT ComputersIomega, člen skupiny EMC, oznámila podpis distribuční smlouvy s AT Computers na začátku tohoto týdne. Mezi produkty a řešení, která distributor nabídne, patří stolní a přenosné pevné disky Iomega Prestige a eGo, široká řada externích pevných disků MiniMax a Ultra Max speciálně navržených pro počítače Apple Macintosh, skupina síťových úložišť NAS StorCenter pro domácí uživatele a zákazníky v malých a středních firmách, multimediální jednotky ScreenPlay a technologie vyměnitelných úložišť Rev.

„Společnost Iomega věří, že bude moci plně využít osvědčených schopností společnosti AT Computers jako distributora svých produktů na českém a slovenském trhu. Obzvláště potěšeni jsme možností využít rozsáhlých zkušeností společnosti AT Computers v oblasti prodejců v sektoru malých a středních firem, ve kterém vidíme značný potenciál," komentoval v tiskovém oznámení rozšíření distribuční sítě Carsten Schneider, regionální ředitel společnosti Iomega pro střední a východní Evropu.

Svůj komentář přidal také Martin Harazím, ředitel nákupu v AT Computers: „Společnost AT Computers je velmi potěšena, že si ji společnost Iomega zvolila jako svého partnera pro budování prodejní sítě a podporu značky v České republice a na Slovensku. Díky naším mnohaletým zkušenostem v oblasti distribuční, logistické a marketingové podpory a dalších prodejních služeb pro světoznámé značky z oboru IT na obou těchto trzích jsme přesvědčeni, že můžeme dosáhnout stejných úspěchů i jako partner společnosti Iomega."

Iomega vstoupila na Český a Slovenský trh teprve nedávno, a to podpisem distribuční smlouvy se společností Diskus. Výrobce se profiluje jako specialista na řešení pro ukládání dat a zabezpečení sítí pro malé firmy, domácí kanceláře, koncové spotřebitele a další uživatele. Od svého založení v roce 1980 prodala společnost více než 400 milionů digitálních úložných disků a dalších zařízení.

V AT Computers má značku na starosti Kateřina Mokrošová. Její kontakty naleznete ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste).

S kompletní nabídkou výrobce se můžete seznámit na webových stránkách společnosti Iomega nebo přímo nakoupit první kousky v e-shopu AT Computers.Komentáře