AT Computers tiskne s Xeroxem

AT Computers, dvojka v broadline distribuci v České republice a na Slovensku, je od července novým autorizovaným distributorem kompatibilního spotřebního materiálu a papírů Xerox. Jak se liší prodejní kanály alternativního a originálního spotřebního materiálu Xeroxu?Alternativní spotřební materiál Xerox je nyní k dostání s plnou podporou také u AT ComputersOd července mohou všichni zákazníci AT Computers využívat propracovaný distribuční model a vlastní promo aktivity společnosti Xerox. Opřít se přitom budou moci především o léty prověřenou image značky a jejích produktů. Xerox se v této oblasti prezentuje širokým portfoliem, včetně dvou ekonomických značek a speciálních médií. Široké portfolio produktů by navíc mělo pokrýt požadavky všech typů zákazníků, od jednotlivých uživatelů až po reprografická studia.

„Resellerům mimo jiné nabízíme řešení případných reklamací výměnou kus za kus, možnost zapůjčení stojanů na prodejnu a mnoho dalších lukrativních výhod," vyjmenoval přednosti přímé distribuce značky Xerox produktový manažer společnosti AT Computers Petr Mžíček.

AT Computers získal do distribuce alternativní spotřební materiál, který Xerox nabízí jinými prodejními kanály než originály. „Nechceme spojovat komodity originálního a alternativního spotřebního materiálu. Jedná se o dva různé přístupy a dále se jedná mimo jiné i to, že alternativní spotřební materiál nabízíme pouze do konkurenčních značek, ne k tiskárnám Xerox," vysvětlil pro ChannelWorld Tomáš Krýsl, ředitel divize Office a marketingový ředitel společnosti Xerox.

Kam pro alternativu

O alternativní spotřební materiál má v Xeroxu pečuje jako produktový manažer Radek Briška, který upřesnil také způsob výroby alternativních tonerů: „Jedná se v podstatě o jedenkrát použitý originální toner Xeroxu, který je znovu naplněn a dochází u něho k výměně několika komponentů. Na jeho obalu je pak jasně vyznačeno, se kterými konkurenčními přístroji je toner kompatibilní."

Originální a alternativní spotřební materiál mají v Xeroxu na starosti dvě různé divize. Liší se proto také distribuční kanály.

Alternativní spotřební materiál Xerox nyní nakoupíte v ČR u těchto autorizovaných distributorů: 100Mega Distribution, AT Computers, eD system Czech, Lama Plus, Mironet, SWS a T. S. Bohemia. Na Slovensku se pak obracejte na Asbis SK, eD system Slovakia a Euro Data.

Originální spotřební materiál nadále poptávejte v eD system Czech a Tech Data Distribution, respektive eD system Slovakia a Tech Data Distribution SK.

Kontakty Petra Mžíčka najdete v profilu AT Computers v našem vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste).Komentáře