AT Computers tiskne s Canonem

Firma AT Computers, IT distributor roku 2009, se stala novým distributorem spotřebního materiálu Canon. Jaké výhody přináší autorizovaná distribuce resellerům?Canon cartridge, tonery či nejrůznější typy papírů do tiskáren a multifunkčních zařízení nakoupíte s plnou podporou výrobce v AT Computers.Canon cartridge, tonery či nejrůznější typy papírů do tiskáren a multifunkčních zařízení jsou v AT Computers k dispozici prodejcům na českém i slovenském trhu již delší dobu, nyní však mohou těžit z výhod autorizované distribuce.

Mezi tyto výhody patří například garance původu a kompatibility originálních náplní Canon, různé motivační akce a marketingová podpora resellerů, garantovaná dostupnost produktů, nebo výrobcem školený prodejní personál.

Firma AT Computers v České republice doplnila trojici autorizovaných distributorů, kterými jsou v případě spotřebního materiálu Canon společnosti eD system Czech, Lama Plus a SWS. Změny v distribuční síti souvisejí s novou strategií výrobce, která nese název OneCanon (viz více v rozhovoru s Michalem Petro, ředitelem nepřímého prodeje ve společnosti Canon).

Produktovým manažerem zodpovědným za výrobky Canon u společnosti AT Computers je Jarmila Břiščová. Její kontakt najdete v profilu AT Computers ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste).

Zdroj: AT Computers, ChannelWorldKomentáře