AT Computers s kompletním portfoliem Epson

Série oznámení nových distribučních kontraktu uzavřených společností AT Computers nebere konce. Kromě značek Dell a D-link (zprávu připravujeme) nabízí partnerům nově také high end projektory Epson.AT Computer nyní nabízí kompletní portfolio značky Epson (Foto: Epson EMP 83H)Kontrakt mezi oběma společnostmi platí od 4. čtvrtletí roku 2009 pro území České republiky. Doposud distributor nabízel pouze nižší (Low End) řadu. High End řada projektorů Epson zahrnuje modely pro prezentace v kancelářích, posluchárnách nebo zasedacích místnostech. Produkty, které do ní spadají, jsou distribuovány ke koncovým zákazníkům výhradně přes VIP partnery Epsonu.

„Možnost zařadit se mezi ně bude zprostředkovávat právě AT Computers. Resellerům můžeme navíc slíbit, že naší prioritou bude okamžitá skladová dostupnost,“ uvedl v tiskovém oznámení Petr Mžíček, který o značku pečuje jako produktový manažer.

„Projektory High End vyžadují znalosti a práci se zákazníkem na správné přípravě projektu, proto nejsou volně dostupné. Partneři získávají informace přímo od výrobce, tedy od Epson Europe formou školení, přístupu do uzavřených databází atd. Navíc jim nabízíme produktovou a cenovou podporu. Pokud má partner zájem spolupracovat a zajistit si zajímavou dvoucifernou marži na projektoru, tak je třeba kontaktovat distributora AV Media, AT Computers nebo přímo mne na adrese roman.vejrazka@epson.eu,“ doplnil Roman Vejražka, Account Manager společnosti Epson.

Epson v ATC kompletně

Doposud byla hi-end řada projektorů Epson dodávána výhradně přes společnost AV Media. AT Computers nyní distribuje jako jediný distributor v ČR i SR úplně kompletní portfolio výrobků Epson od tiskáren, multifunkcí, skenerů, velkoformátových tiskáren, projektorů až po pokladní systémy.

„Epson je již osmým rokem světovou jedničkou v prodeji projektorů a svou pozici chce ještě upevnit. Rozšíření spolupráce s AT Computers je logickým krokem pro zlepšení dostupnosti profesionálních projektorů pro Epson autorizované partnery,“ doplnil dále Roman Vejražka.

Kontakty na Petra Mžíčka najdete ve vyhledávači distributorů v profilu AT Computers (nejprve se přihlaste). Aktuální nabídku výrobce najdete na stránkách Epsonu. Doporučujeme také přehled z tiskové konference výrobce k podzimním novinkám, který vyšel na ChannelWorldu.Komentáře