AT Computers přidává produkty Konica Minolta pro ČR i SR

AT Computers, IT distributor roku 2009, získal do svého portfolia značku Konica Minolta. Jedná se již o osmou firmu v segmentu barevných laserových tiskáren a multifunkcí v distribučním portfoliu ATC. Kdo vám poradí při nákupu?Oblíbené produkty Konici Minolty od února nakoupíte také v AT Computers. (Foto: Konica Minolta MagiColor 1600W)Produkty Konica Minolta se budou k zákazníkům nově dostávat prostřednictvím obchodních kanálů AT Computers, AutoCont a Triline, k domácím uživatelům pak prostřednictvím prodejen Comfor, rozmístěných po celé České republice a Slovensku.

Díky tomuto kontraktu můžeme nabídnout svým zákazníkům další zajímavou alternativu v oblasti tiskových řešení. Společnost Konica Minolta naopak nově získává přístup svých produktů do našeho rozsáhlého a zavedeného distribučního kanálu,“ komentoval nově uzavřenou spolupráci Petr Vaněk, obchodní ředitel AT Computers.

Konica Minolta od navázání spolupráce s novým distributorem naopak očekává širší pokrytí trhu a zvýšení svých podílů v segmentu barevných laserových tiskáren a multifunkcí. „AT Computers je dlouhodobě jedním z největších IT distributorů v České republice. Od spojení s touto firmou si slibujeme především otevření nového prodejního kanálu  a rozšíření nabídky služeb a řešení naší společnosti pro nové partnery a jejich koncové zákazníky,“ uvedl v tiskovém oznámení Pavel Čurda, obchodní ředitel Konica Minolta Business Solutions Czech.

Z Tech Daty do AT Computers

Konica Minolta v loňském roce odebrala autorizovanou distribuci firmě Tech Data Distribution. Přechod k AT Computers tak byl logickým krokem v opětovném posílení distribuční sítě, kterou aktuálně tvoří AT Computers, eD system Czech a SWS. Na Slovensku jde o AT Computers SK, eD system Slovakia a Agem SK.

V AT Computers se vám bude jako produktový manažer věnovat Petr Mžíček. Značka má navíc u distributora přiděleného dalšího specialistu. Je jím business development manažer Vítězslav Skupina. Kontakty na oba naleznete v profilu AT Computers ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste). Zamířit můžete také přímo do e-shopu distributora.Komentáře