AT Computers přidává Braun Photo Technik

AT Computers, IT distributor roku 2009, je novým distributorem výrobků německé společnosti Braun Photo Technik pro český i slovenský trh. Jaké produkty nabízí?V sortimentu AT Computers by se měly objevit také profesionální stativy.Partneři AT Computers získávají přístup k nabídce značkových Li-Ion a NiMH akumulátorů pro nejrůznější typy digitálních fotoaparátů a videokamer včetně systémových (DSC) i univerzálních (All-In-One) nabíječek. Oblast energie pro foto/video bude podle informací distributora postupně doplněna o profesionální a amatérské stativy, filmové skenery a široký sortiment digitálních rámečků.

Německá firma Braun byla založena v roce 1915 v Norimberku pod jménem Karl Braun KG. Zabývala se výrobou kovových dílů a optických přístrojů (např. dalekohledů, fotoaparátů a později diaprojektorů). Od roku 2004 nese firma název Braun Photo Technik a kromě diaprojektorů, dalekohledů, analogových a digitálních fotoaparátů se začala zaměřovat na oblast foto / video příslušenství.

V České republice je dovozcem značky firma ExcelFoto. Na Slovensku pak společnost Pavex. AT Computers aktuálně na obou trzích zastává roli exkluzivního distributora. Více informací o produktech výrobce najdete na stránkách Braun Photo Technik.

Produktovou manažerkou zodpovědnou za novou značku v portfoliu je u AT Computers Monika Svobodová. Její kontakty najde ve vyhledávači distributorů v profilu AT Computers (nejprve se přihlaste).

Zdroj: AT Computers, ExcelFoto, ChannelWorldKomentáře