AT Computers přidává Axago

AT Computers, IT distributor roku 2006, pokračuje v rozšiřování svého portfolia příslušenství. S platností od listopadu nabízí ve svém e-shopu českou značku Axago. Jaké produkty nakoupíte?Čtečku Axago nyní zakoupíte také u AT ComputersOd začátku tohoto měsíce AT Computers nabízí svým resellerům širokou paletu produktů značky Axago, počínaje PCI, USB nebo ExpressCard adaptéry a konče například čtečkami karet nebo externími boxy.

Axago reperezentuje původní české počítačové příslušenství a komponenty. Značka vznikla jako projekt vytvářený mladou českou společností s českým kapitálem. Klade si za cíl vybudovat kompaktní nabídku produktů pokrývajících zejména oblast nejrůznějších přídavných portů a adaptérů pro PCI, PCI-Express, CardBus, ExpressCard, USB a Serial ATA rozhraní.

Jako přednosti a argumenty pro prodej uvádí výrobce výhodný poměr mezi cenou a výkonem, ale také precizní předprodejní i poprodejní technickou podporou nebo jednoduchý a přitom estetický a funkční design svých výrobků.

Autorizovanými distributory značky jsou kromě AT Computers firmy eD system Czech a Tech Data Distribution. Na Slovensku jde o AT Computers SK a Tech Data Distribution SK. Více informací o výrobci můžete získat přímo na webových stránkách Axago.

Produktovou manažerkou značky se stala v AT Computers Monika Svobodová. Její kontakty najdete v profilu AT Computers ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste). Zamířit můžete také přímo do e-shopu distributora.Komentáře