AT Computers nabízí značku Golla v ČR i SR

AT Computers, IT distributor roku 2009, se stal oficiálním distributorem produktů finské značky Golla. Ta se dlouhodobě specializuje na módní brašny a pouzdra pro přenosnou elektroniku.Značka Golla se snaží kreativním designem oslovovat zejména mladé.AT ComputersGolla sortimentu nabízí pouzdra na PDA, MDA, GPS, herní konzole a brašny.

Cílovou skupinou značky Golla je mladá, tzv. mobilní generace se. Projevuje se to především v designu produktů. Pouzdra na MP3 přehrávače, mobilní telefony, GPS nebo herní konzole, ale i různé brašny na fotoaparáty se podle výrobce vyznačují kreativním spojením módy, životního stylu a moderních technologií.

Golla působí ve více než 150ti zemcích světa. Každý rok dodáváme na trh novou produktovou řadu, takže zboží nezevšední. K dispozici jsou pestré i tmavé barvy produktů, aby si každý vybral. Důraz kladem kromě designu i na kvalitní zpracování a variabilitu použití,“ shrnul pro ChannelWorld hlavní prodejní argumenty Jan Nohel, obchodní zástupce značky pro ČR a SR.

Brašny Golla jsou známé svou širokou paletou barev, módních potisků a především kvalitou provedení. Naši zákazníci tak mohou nyní svou elektroniku přenášet bez obav o její bezpečnost a přitom opravdu stylově a podle posledních trendů,“ komentovala v tiskovém oznámení nově uzavřenou spolupráci Monika Svobodová, produktová manažerka AT Computers.

Kde nakoupíte?

Mezi další distributory značky patří v ČR Agora a Setos. Na Slovensku je AT Computers zatím jediný. Kontakty Moniky Svobodové najdete ve vyhledávači distributorů v profilu AT Computers (nejprve se přihlaste). Zamířit můžete také přímo do e-shopu distributora. V současnosti běží akce na Golla Block 15,4" - univerzální hnědou brašnu, ke které dostanete navíc Vanguard 8210 dalekohled. Akce platní do vyprodání zásob.Komentáře