AT Computers nabízí příslušenství pro Apple od značky iLuv

Společnost AT Computers, IT distributor roku 2009, získala do své nabídky příslušenství pro od značky iLuv. Ta se specializuje na certifikované doplňky k produktům Apple. Co můžete nakoupit?Logo iLuv budete možná na svých pultech vídat častěji. Zvláště pokud nabízíte produkty Apple.Od 27. 9. 2010, tedy stejného data, od kterého je v AT Computers dostupná autorizovaná distribuce Apple, spustil distributor v České republice a na Slovensku prodej všech produktů značky  iLuv. Ta dodává certifikovaná příslušenství právě pro Apple.

Certifikace produktů Applem znamená výhodu pro vás i vaše zákazníky, protože jí výrobce garantuje plnou kompatibilitu a se svými výrobky. AT Computers přitom nabízí širokou škálu produktů – obaly, kryty, fólie, nabíječky, sady do aut, LCD přehrávače, dokovací stanice s audio výbavou, hifi systémy nebo sluchátka pro nejnovější generace Apple výrobků.

Společnost iLuv vyvinula řadu svých vlastních technologií. Patří mezi ně například jAura Soundcell pro lepší požitek při přehrávání hudby v iPod zařízeních, nebo technologie BluePin rozšiřující možnosti Bluetooth. Její produkty také získaly díky originálnímu a inovativnímu designu řadu ocenění.

Produktovou manažerkou AT Computers pro produkty iLuv je Monika Svobodová. Její kontakty najdete ve vyhledávači distributorů v profilu AT Computers (nejprve se přihlaste). Více informací o produktech najdete na stránkách iLuv.

Zdroj: AT Computers, ChannelWorldKomentáře