AT Computers nabízí plátna Nobo

Distributor AT Computers rozšířil své portfolio značek, které nabízí exkluzivně resellerům v České i Slovenské republice. Novým přírůstkem jsou promítací plátna Nobo. Ta má mimo jiné zajímavé majitele.Nobo je specialista na pomůcky pro vizuální komunikaci (Foto: Nobo)Exkluzivní distribuci Nobo získal distributor s platností od 1. 9. 2009. V e-shopu AT Computers tak najdete bílé tabule, nástěnky, stojany, projekční plátna a další pomůcky pro vizuální komunikaci.

„Zatím je pro náš trh uvolněno několik typů pláten. Jde o stativové (Nobo tripod screen), nástěnné manuální (Nobo Wall screen), nástěnné elektrické (Nobo Electric screen), stolní přenosné plátno (Nobo Portable screen), profesionální přenosné (Nobo Floor standing screen) a dva typy pojízdných stolků. Všechny plátna jsou zatím v poměrech stran 4:3 a v několika velikostech," uvedl pro ChanenlWorld Karel Pláček, produktový manažer značky v AT Computers.

Podle informací ChannelWorldu se bude produktové portfolio ještě do konce roku rozšiřovat. V plánu je rovněž spuštění partnerského programu pro resellery Nobo, nicméně konkrétní termín zatím nebyl stanoven.

Společnost Nobo je, stejně jako např. značka Kensington, součástí Acco Brands Corporation, jednoho z největších světových dodavatelů kancelářských výrobků s celkovými ročními příjmy až 2 miliardy amerických dolarů. Své výrobky prodává Nobo přes 35 let a v současnosti působí ve více než 80 zemích v Evropě, na Středním východě a v Africe.

Kontakty na produktového manažera Karla Pláčka najdete tradičně v profilu AT Computers v našem vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste).Komentáře