AT Computers má v distribuci Lexmark

AT Computers , česká dvojka v oblasti distribuce IT a zároveň největší český výrobce počítačů, se stala autorizovaným distributorem tiskových řešení značky Lexmark pro Českou a Slovenskou republiku. Jaké produkty jsou v nabídce a pro které zákazníky jsou určeny?Nová produktová řada Lexmark 650 si poradí i s tiskem na karton (Foto: Lexmark T650n)„Tisková zařízení společnosti Lexmark posilují produktové portfolio AT Computers v oblasti SMB a enterprise řešení. Rozšiřujeme takto již velmi širokou nabídku hardware i software pro tento klíčový segment IT trhu," komentoval zprávu v tiskovém oznámení Martin Harazím, vedoucí nákupu AT Computers.

„Díky partnerství se společností ATComputers rozšiřujeme naši současnou distribuci a zvyšujeme dostupnost našich produktů určených pro segment SMB a korporátní klientely," doplnil pohled výrobce na nový kontrakt StanislavBirčák, Business Development Director LexmarkI nternational Czech.

AT Computers z produktového portfolia aktuálně vyzdvihuje nejnovější řadu tiskových strojů Lexmark 650. Cílem této již sedmé generace tiskových zařízení Lexmark je nabídnout zákazníkům trvalý a rychlý tisk. Modely obsažené v této řadě zvládají tisk i na nejnáročnější média jako například etikety, karton a méně kvalitní typy papíru.

Distributor dále uvádí, že nová řada nabízí největší kapacitu toneru ve své třídě a kazety s mimořádně vysokou výtěžností pro tisk až 36 000 stran. Kazety s mimořádně vysokou výtěžností umožňují snížení nákladů na zpracování jedné stránky zákazníkům a můžete proto lépe argumentovat u zákazníků, pro něž je důležitá cena.

Podrobnější informace o produktech najdete v oficiální prezentaci výrobce tady.

Více informací vám v AT Computers poskytne produktová manažerka značky Jarka Břiščová (briscova@atcomp.cz). Produkty si můžete prohlédnout a objednat v e-shopu distributora BusinessLink zde.

Dalšími distributory značky na českém trhu jsou ABC Data, LAMA Plus (spotřební materiál), SWS a Tech Data Distribution.Komentáře