Asbis autorizovaným distributorem Griffin Technology

Distribuční skupině Asbis se podařilo uzavřít kontrakt na distribuci příslušenství a spotřební elektroniky Griffin Technology napříč regionem EMEA včetně České republiky a Slovenska.

Asbis autorizovaným distributorem Griffin TechnologyAsbis autorizovaným distributorem Griffin TechnologyCelkem v 29 státech včetně České republiky a Slovenska bude Asbis distribuovat příslušenství pro domácí, mobilní a osobní technologie značky Griffin Technology.

Griffin vyrábí příslušenství pro notebooky, smartphony, tablety a elektronické čtečky. Specializuje se také přímo na produkty iPhone, iPod a iPad od Apple.

Portfolio zahrnuje obaly, kryty, stojánky, stylusy, sluchátka, handsfree sady, napájecí adaptéry, FM transmittery, ale i kabeláž a redukce portů.

Distributor by měl produkty do nabídky zařadit v nejbližších týdnech. Od 19. 3. vám podá více informací produktový manažer značky David Korous, jehož kontakty naleznete po přihlášení v profilu společnosti Asbis CZ. V portfoliu slovenského Asbisu již naleznete první příslušenství pro iPad, produktovým manažerem je Radoslav Vasiľák (kontakty uvedeny obdobně v profilu Asbis SK)

Dříve značku do ČR dovážela společnost Cables and Simms, distributor a provozovatel e-shopu MacZone. Podle informací ChannelWorldu jí nevyhovovala komunikace s výrobcem při reklamacích a poté, co se nedohodla na dalších podmínkách, spolupráci ukončila.

Další informace o produktech pro jednotlivá zařízení naleznete na webové prezentaci společnosti Griffin Technology.

Zdroj: ChannelWorld
Komentáře