Amina představuje neviditelné reproduktory Amina iQ

Společnost Amina spouští novou řadu Amina iQ navazující na hlavní řadu Evolution.

Amina představuje neviditelné reproduktory Amina iQ
Řada iQ nabízí dva modely – iQ1 a iQ3. Tyto dva reproduktory se liší zejména výkonem (15 / 30W). Oba mají nominální impedanci 8 ohm a frekvenční rozsah 112Hz - 20KHz (-6dB). Od série Evolution se řada iQ liší především použitím feritu v magnetickém obvodu, což má výrazně snížit náklady pro spotřebitele.

Reproduktory řady iQ se dají použít i v akusticky náročných prostředích jako jsou sauny, koupelny či bazény. Mohou být využity jak pro domácí kino, tak pro hudbu na pozadí v jednotlivých místnostech.

Pro instalaci reproduktorů řady iQ jsou k dispozici také instalační krabice do zdí. BackboxCV300 je určena pro instalaci do dutých stěn a stropů. BackboxSW300 pak slouží k umístění do pevných stěn. Zároveň je k řadě iQ dostupná také jednotka APU pro přepěťovou ochranu, ALF40 posilovač basů či subwoofer ALF80.

Reproduktory značky Amina jsou určené pro zabudování do zdi a po nainstalování jsou zcela neviditelné. Nenarušují tak interiér a dají se tedy umístit do novostaveb i historických objektů. Reproduktory se dají zakrýt libovolným materiálem, uvádí distributor,

Výhradním distributorem reproduktorů značky Amina v České republice je společnost Yatun, která se zaměřuje na oblast automatizace, řízení AV, multiroom audio/video, inteligentní elektroinstalace a zabezpečení. Společnost nabízí vypůjčení neviditelných reproduktorů Amina na vyzkoušení či jejich ukázku v showroomu.

Zdroj: Yatun
Úvodní foto: Amina

Komentáře