ABC Data získala PC příslušenství Razer a Cirkuit Planet

ABC Data oznámila rozšíření distribučního portfolia o herní příslušenství společnosti Razer a počítačové příslušenství značky Disney od Cirkuit planet.Myš Razer Naga Molten Special EditionABC Data podepsala smlouvu s dvěma výrobci počítačového příslušenství. Prvním z nich je Razer, dodavatel high-end herního příslušenství, který se specializuje na PC periferie pro fanoušky a profesionální hráče počítačových her.

Distributor zařadil do své nabídky veškeré příslušenství, sluchátka a reproduktory, myši a podložky pod myš a klávesnice. Více informací o produktech naleznete na webu Razer.

Druhou společností je Cirkuit Planet, výrobce počítačového příslušenství využívající licencovaných designů a značek známých společností. PC produkty s pohádkovou tématikou z dílny Walta Disneye pod značkou Disney nabízí ABC Data v několika kolekcích: Mickey, Hanna Montana, TOY Story, Cars, Disney Princess a CKP live.

Příslušenství s pohádkovými postavičkami zahrnuje čtečky karet, pevné disky, sluchátka, USB huby, potahy na laptopy, myši, klávesnice, reproduktory, webkamery a další.

Produktovým manažerem obou značek je Tomáš Zika. Další kontakty nalezne v katalogu distributorů (nejprve se přihlaste).

Zdroj: ChannelWorldKomentáře