ABC Data zavádí vlastní spotřební materiál pro tiskárny

Broadline distributor ABC Data rozšířil své portfolio o spotřební materiál pro inkoustové a laserové tiskárny pod značkou Colorovo. Které výrobce pokrývá a jaké nabízí podmínky?

ABC Data zavádí vlastní spotřební materiál pro tiskárnyABC Data nabízí vlastní spotřební materiál pro tiskárny ColorovoPod vlastní značkou Colorovo nabídne ABC Data inkousty a tonery do přibližně 1 200 typů tiskáren od sedmi výrobců (Brother, Canon, Epson, HP, Konica Minolta, Lexmark a Samsung).

V portfoliu má 200 produktů spotřebního materiálu, pro který garantuje doživotní záruku. Distributor na webu uvádí, že výrobky zůstanou spolehlivé až do doby vyčerpání barviva. V případě problémů s kvalitou produktů udává distributor nárok na výměnu inkoustu či toneru za nový.

Podle webu Colorovo použití těchto výrobků není v rozporu se záručními podmínkami výrobců tiskových zařízení. V případě poškozen zařízení v důsledku použití produktu Colorovo garantuje distributor bezplatnou opravu nebo výměnu zařízení za nové.

Vyžádejte si prodejní podporu

ABC Data láká resellery na zajímavé marže, výhry v promo akcích a marketingové materiály na prodejny.

Inkousty a tonery lze vyhledávat přes speciální vyhledávač produktů.

Objednávky lze zadávat v A-shopu. Více se o značce dočtete přímo na webu Colorovo, případně můžete kontaktovat svého obchodníka nebo vznést dotaz na e-mail colorovo@colorovo.cz.

Zdroj: ABC Data, ChannelWorldKomentáře