ABC Data výhradním distributorem Microlab pro ČR a SR

ABC Data získala výhradní distribuci reproduktorů firmy Microlab Technology pro Českou a Slovenskou republiku. Kdo je Microlab a jaké produkty má ABC Data v portfoliu?Nabídka ABC Daty zahrnuje sady reproduktorů Microlab 2.0, 2.1 a 5.1.  Foto: Microlab X14.Firma Microlab Technology byla založena v roce 1998 spojením dvou firem: americké International Microlab a čínské Shenzhen Microlab Technology. Vznikla jako akustická laboratoř, zaměřená na výzkum a vývoj multimediálních zvukových systémů (v té době systému 2.1). Na oblast zvukového příslušenství k počítačům se soustředí dodnes.

Od roku 2006 sídlí firma v centru průmyslové zóny v čínském Shenzhenu, kde má na ploše 150 tisíc m2 vlastní výrobní závody, výzkumné a vývojové centrum, kanceláře, sklady i ubytování pro zaměstnance. Firma si sama vyrábí všechny podstatné komponenty, které poskytuje také dalším OEM výrobcům. Zaměstnává kolem 4 tisíc lidí, má zastoupení v různých částech světa a její produkty se prodávají ve více než 40 zemích. Nyní se mezi ně zařadila také Česká republika a Slovensko.

Nabídka ABC Daty zahrnuje sady reproduktorů Microlab 2.0, 2.1 a 5.1. Všechny produkty přitom dodává s českým i slovenským návodem. Distributor také řeší případné reklamace přes vlastní servisní oddělení.

ABC Data má značku na starosti Alena Liberská. Její kontakty najdete ve vyhledávači distributorů v profilu ABC Data (nejprve se přihlaste), zamířit můžete také přímo do e-shopu distributora. Více informací o značce najdete na stránkách Microlab Technology.

Zdroj: ABC Data, ChannelWorldKomentáře